» » Arilena Ara - Nentori (Beverly Pills Remix)

Nentori (Beverly Pills Remix) Arilena Ara

Постер песни Arilena Ara - Nentori (Beverly Pills Remix)
  • Слушали: 128
  • Исполнитель: Arilena Ara
  • Название: Nentori (Beverly Pills Remix)
  • Длительность: 2:37
  • Лейбл: Effective Records
0
0
Слушать песню
Arilena Ara - Nentori (Beverly Pills Remix)
Слушать песню
Arilena Ara - Nentori (Beverly Pills Remix)
Arilena Ara - Nentori (Beverly Pills Remix) скачать песню бесплатно кликнув «Скачать бесплатно», после чего Вам нужно будет нажать - Сохранить! Перед тем, как Вы скачаете песню, мы предоставляем возможность ознакомиться с качеством, для этого нажмите - «Слушать песню»!
На нашем портале Мы также добавили для Вас текст песни, аккорды и перевод любимого трека совершенно бесплатно.
Arilena Ara - Nentori (Beverly Pills Remix) клип смотреть онлайн
Текст песни Nentori (Beverly Pills Remix)
Lotët më janë tharë
Buza mu bë varrë
Djelli nuk me ngroh
Dielli nuk me ngroh

Dhimbje sa një mal
Zemra nuk më fal
Ty më nuk të shoh
Ty më nuk të njoh

Mallkuar qoftë ky muaj
Që më la të vetme përgjithmonë
Nëntori më mori mua dashurinë e parë
Nuk e dua këtë muaj më në kalendarë
Nëntori më mori
Mu shua dhe ky zjarrë
Nëntori

Ishim plot me zjarrë
Muajt n'kalendarë
Kur ishim ne bashkë
Sa ishim ne bashkë

E lumtur duke qarë
Pas teje si e marrë
Gjithve ua thash
Ne dy ua thash

Mallkuar qofte ky muaj
Qe me la të vetme përgjithmonë
Nëntori më mori
Mua dashurine e parë
Nuk e dua këtë muaj më në kalendarë
Nëntori më mori mu shua dhe ky zjarrë
Nuk e dua më këtë muaj
Nuk e dua më këtë muaj
Nentori, nentori, nentori
Vitin më të bukur shkatrroj
Vulën e hidhurr shkaktoj
Ky muaj i gjori gjitha Mi mori
Në djall le të shkoi
Ne djall le te shkoi
Nëntori, nëntori

Nuk e dua këtë muaj më në kalendarë
Nentori, nëntori, nëntori.

Nuk e dua më këtë muaj
Nuk e dua këtë muaj
Nëntori më mori
Nëntori
Mallkuar qoftë ky muaj
Që më la të vetme përgjithmonë
Nëntori,
Më mori mua dashurinë e parë
Nuk e dua këtë muaj
nuk e dua me kte muaj
Nëntori
Nëntori.
Nëntori.
Показать полностью
Слушайте также
Shahmen Mark-Remix - Shahmen-Mark-Remix
Shahmen-Mark-Remix
Shahmen Mark-Remix
Alec Benjamin - Jesus In LA
Jesus in LA
Alec Benjamin
2:52
Blues Pills - The River
The River
Blues Pills
4:32
Maggie Lindemann, Travis Barker - Friends Go
Friends Go
Maggie Lindemann, Travis Barker
2:37
Комментарии (0)
Комментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
00:00
00:00